Kancelaria

Czwojdziński Goćwińska Radcowie Prawni Spółka Partnerska stanowi kontynuację oraz rozwinięcie wcześniej prowadzonych działalności prawniczych jej obecnych wspólników.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi prawnej świadczonej na najwyższym poziomie. Priorytetami w naszej codziennej pracy są bezpośredni kontakt radcy prawnego z Klientem, pełna informacja o świadczonej usłudze oraz uczciwe i rzetelne podejście do zleconej sprawy. W naszej pracy stawiamy na konkretność i merytoryczność. Nie „owijamy w bawełnę”, szczerze i konkretnie informujemy Klientów o wszystkich aspektach powierzonej nam sprawy. W swojej pracy robimy wszystko co konieczne dla pomyślnego zakończenia sprawy. Prezentujemy nasze stanowisko w sprawie zwięźle i na temat. Wyznajemy zasadę prymatu jakości nad ilością.

Nasi prawnicy posiadają bogate doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Obsługujemy spółki akcyjne, spółki z o.o., spółki osobowe, stowarzyszenia, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz licznych Klientów indywidualnych. Siedzibą Kancelarii jest miasto Gorzów Wielkopolski. Działalność koncentruje się na obszarze zachodniej Polski niemniej jej usługi mogą być świadczone na terenie całego kraju.